! SOUTĚŽ PRO STUDENTY !

Studenti a studentky,

jak bylo slíbeno, tak vám přinášíme další informace týkající se naší „KORONA SOUTĚŽE“.

Co se odměn týče, usilovně jsme spolupracovali s učiteli a dohodli jsme se s některými z nich, že nám poskytnou všemi známé odpustky. Žádná soutěž by se neobešla bez dobrot, a proto domlouváme odměny ve formě voucherů a to přímo do našeho školního bufetu.

Slibované video vypustíme v pátek ve 14:00. Najdete ho na Facebooku školy a taky na Instagramu amos_jede. K videu jsme vytvořili formulář, do kterého podle pokynů vyplníte své odpovědi a jednoduše odešlete. Své odpovědi můžete zasílat do pondělní půlnoci. Jak již bylo zmíněno, hodnotí se především podle počtu správných odpovědí a poté podle rychlosti odevzdání.

Soutěž je určená pro všechny žáky našeho gymnázia. Budeme se těšit na vaše tipy!

Vaše 4. A

Je tradicí u maturitních ročníků každý rok pořádat rozloučení se školou ve formě posledního zvonění. Nečekané události tohoto roku nám však zabránily tuto tradici dodržet, ale i přesto bychom se chtěli nějakým způsobem rozloučit. Napadlo nás tedy uspořádat online soutěž, kde budete mít za úkol rozpoznat své učitele na fotkách. Ale pozor nebude to tak jednoduché! Tito učitelé nešetřili s originalitou a dali si záležet na svém maskování.Soutěž proběhne v příštím týdnu, a to v pátek, proto buďte připravení! Aby tato soutěž byla fér, hodnotit se bude podle dvou kritérií – podle počtu správných odpovědí, ale taky podle rychlosti odevzdání. Na začátku příštího týdne zveřejníme další informace, týkající se například odměn ale také způsobu odevzdání svých odpovědí a přesný čas zveřejnění videa s fotkami.

Vaše 4. A