Úžasný úspěch Mgr. Jany Tabáškové – GRATULUJEME!

Global Teacher Prize je celosvětový projekt, do jehož finále se nominují šestým rokem také čeští učitelé. A na českých školách jich není málo. Jen nebýt projektů, jako je tento, ani o nich nevíme. Schovaní ve svých školách umí během výuky takřka zázraky, přemýšlí o dětech, mají k nim skvělý vztah, umí učit tak, že to všechny baví, dokážou pracovat s talenty a jít v předávání vědomostí i zkušeností daleko nad rámec svého klasického pedagogického úvazku. Jsou to lidé, kteří žijí vzděláváním a díky nimž si učitelská profese znovu zasluhuje, aby se o ní mluvilo jako o poslání.

V letošním roce již pošesté proběhne vyhlášení deseti finalistů soutěže Global Teacher Prize Czech republic, kterým bude udělena profesní učitelská ODBORNÁ CENA PRO INSPIRUJÍCÍ PEDAGOGY A PRŮVODCE VZDĚLÁVÁNÍM.

Mezi dvaatřiceti semifinalisty, které tvoří učitelská elita celé České republiky, je také naše kolegyně Mgr. Jana Tabášková, která je již několik let součástí komunity inspirativních učitelů, mezi žáky je velice oblíbená a pro kolegy, kteří chtějí vnést “čerstvý vítr do učení”, velikou inspirací. Již postup do semifinále je velkou výhrou a skvělou reprezentací našeho gymnázia v republikovém měřítku a budeme Janě přát mnoho dalších úspěchů, za kterými stojí její tvrdá práce, chuť inovovat vzdělávací metody a touha udělat dětem ze školy příjemné inspirativní místo, kam budou chodit bez obav a s nadšením.

Jani, gratulujeme a děkujeme za inspiraci.

Co možná o Janě Tabáškové nevíte…

Více o Global Teacher Prize Czech Republic.